search

Aloe Liquid Soap

104,80 zł
Szt.

Aloe Liquid Soap

Cena za 473 ml

TO, CO NAJWAŻNIEJSZE:  

  • łagodne mydło w płynie pielęgnujące skórę całego ciała 
  • opracowane na bazie naturalnych składników
  • aloes, olejek arganowy i jojoba głęboko oczyszczają i nawilżają skórę 
  • odpowiednie dla całej rodziny 

Odkryj najnowsze osiągnięcie Forever w dziedzinie oczyszczania i wszechstronnej pielęgnacji skóry! Jeśli kochasz otaczać się tym, co najlepsze, niebanalne a jednocześnie chcesz zapewnić sobie i swojej rodzinie perfekcyjną opiekę nad skórą- dedykujemy Ci Aloe Liquid Soap.

Receptura tego przełomowego mydła w płynie jest na tyle silna, by skutecznie oczyszczać i odświeżać skórę całego ciała, a jednocześnie na tyle łagodna, by zapewnić jej odpowiedni poziom nawilżenia. Aloe Liquid Soap znakomicie sprowadzi się pod prysznicem do codziennej pielęgnacji skóry całej rodziny, jak i do częstego mycia rąk w kuchni i w łazience. Zachwycisz się jego perłową, jedwabistą konsystencją oraz bogactwem naturalnych składników odżywczych.

Bazę Aloe Liquid Soap stanowi czysty aloes z upraw Forever, wzbogacony płynnym złotem Maroka, czyli olejkiem organowym, a także olejkiem jojoba, olejkiem z ogórka i innymi składnikami naturalnego pochodzenia. Ich synergiczne działanie sprawia, że Aloe Liquid Soap nie tylko znakomicie myje skórę, ale jednocześnie zatrzymuje w niej tak dużo wilgoci jak to tylko możliwe! Po każdym umyciu Twoja skóra pozostanie cudownie miękka, gładka i odświeżona, a Ty nie zmienisz już Aloe Liquid Soap na żadne inne mydło.

SPOSÓB UŻYCIA: Nanieść na dłonie, zmoczyć, masować do uzyskania piany i dokładnie spłukać.