Blog

Trzy produkty podstawowej higieny

Pasta do zębów. Jej siłą jest Aloes, którą uzupełnia propolis. To połączenie daje właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwwirusowe. Propolis jako naturalny antybiotyk i aloes utrzymują jamę ustną w zdrowiu ale także gardło. NIE ZAWIERA FLUORU. Pasta dla każdego od najmłodszych lat. Świetnie sprawdza się przy opryszczce. 

Mydło aloesowe. Można używać od pierwszych dni życia. Mydło idealne dla osób z problemami skórnymi jak alergie, AZS, łuszczyca, skóra wrażliwa. Hamuje rozwój bakterii o zarazem nawilża i koi. Idealne dla dzieci. My stosujemy je również do mycia włosów. Bardzo wydajne nie wysusza skóry nie podrażnia. Jeśli raz spróbujesz nie wrócisz do produktów myjących z drogerii.  

Dezodorant. W Wielkiej Brytanii dezodorant Aloe Ever-Shield jest POLECANY w jednym z tamtejszych centrów leczenia raka!!! Oddział w Clatterbridge Hospital zajmujący się leczeniem raka piersi w swojej ulotce POLECA stosowanie Aloe Ever-Shield w trakcie, jak i po leczeniu, radioterapii czy mastektomii!!! Ja nie wiem czy trzeba coś więcej pisać  , ale dodam coś od siebie. NIE ZAWIERA ALUMINIUM, MA DUŻA DAWKĘ ALOESU, który usunie z komórek skóry Waszych pach wszystko to co do tej pory blokery zatrzymały toksyny itp. Świetny po goleniu, depilacji nie podrażnia wręcz przeciwnie. 

Zapraszam warto spróbować.