Od 1978r. Forever Living Products zajmuje się wyszukiwaniem tego co najcenniejsze w  naturze aby czuć się i wyglądać lepiej. Firma posiada swoje własne plantacje aloesu, a także zakłady przetwórcze i kanały dystrybucji. Laboratoria kontroli jakości dbają o to aby produkty, które do Nas trafiają były najlepszej jakości.

Forever działa w 160 krajach na całym świecie i wciąż się rozwija, bazując na wysokiej jakości Aloe Vera. 

Założyciel Rex Maughan, uważa że najważniejsze w życiu jest pomaganie innym w zyskaniu tego czego pragną i potrzebują. Wiara w ludzi i ich możliwości jest bardzo ważna, wystarczy dać tylko odpowiednie narzędzia.  Pokazał najlepszy plan marketingowy, który umożliwia oferowanie fantastycznych  produktów wspierających samopoczucie, zdrowie i dać im szanse aby pokazywały to same za siebie przez korzystających z nich ludzi. 

Podstawą sukcesu Forever Living Products jest Aloes. Aloe Barbadensis Miller najbardziej wartościowa odmiana aloesu, hodowany na plantacjach w Teksasie oraz w Republice Dominikany. Aloes jest uprawiany przez 3 lata następnie dojrzałe liście są odcinane ręcznie i transportowane do zakładów przetwórczych. Liście są czyszczone płukane w zimnej wodzie i myte pod ciśnieniem. Każdy liść jest filetowany ręcznie aby wydobyć czysty i dobroczynny miąższ z jego środka. Trafia do pojemników nierdzewnych, kolejnym etapem jest opatentowany  proces stabilizacji który chroni go przed utlenianiem i pozwala zachować jego naturalne właściwości. 

Odpowiednio transportowany aloes trafia do zakładów przetwórczych w Dallas gdzie są wytwarzane Napoje z miąższu aloesowego bez dodatków konserwantów dzięki nowoczesnemu procesowi przetwórczemu. Innowacyjna Technologia, sprzęt, opakowania pozwala sprostać globalnemu wytwarzaniu milionów produktów rocznie o najwyższej jakości.